Наш сад

О нас

Наше підприємство засноване в 2012 році для закладки змішаного саду волоського горіха і фундука. Підприємство знаходиться за адресою: Біляївський район, Одеська область, село Троїцьке. На сьогодні ми вже заклали понад 100 гектарів саду і продовжуємо розширювати свої насадження. Крім вирощування волоського горіха і фундука, ми займаємося вирощуванням саджанців, розведенням і вирощуванням овець, а також є першою в Україні компанією, яка приступила до промислового вирощування трюфелів на коренях фундука. Земля, якою користується кооператив, є власністю членів нашого кооперативу.

Головна наша мета – отримати максимальний прибуток з кожного гектара.

Світовий досвід показує, що єдиною культурою, що виростає з горіхом волоським, є фундук. Такий симбіоз успішно плодоносить. Ми визначили наступну схему посадки саджанців волоського горіха: 10 × 10 метрів, фундука: 5 × 5 метрів. Також ми вирішили скористатися європейським досвідом і на коренях фундука вирощувати таку гриб, як трюфель. В результаті – з однієї ділянки ми збираємо три види врожаю – волоський горіх, фундук і трюфеля. Таке комплексне вирощування трьох культур одночасно дозволяє максимально мінімізувати наші витрати, дає можливість реалізувати покупцеві кожен вид виробленого нами продукту з максимально можливим конкурентною перевагою.

У найближчому майбутньому у нас є всі шанси стати компанією з високим маржинальним доходом і гнучким підходом до постійно змінюваних ринків. Адже всі ці три види насаджень (волоський горіх української селекції сортів Буковинська бомба 1, Буковинська бомба 2, фундук і трюфеля) здатні плодоносити більше 100 років. Тому від правильно обраної концепції розвитку залежить успішність нашої компанії протягом наступних 100 років.

Щоб мінімізувати економічний ризик, ми набуваємо саджанці волоського горіха в підприємстві, зареєстрованому Міністерством сільського господарства України, досвід вирощуючи саджанців якого становить понад 70 років. Фундук ми також купуємо провідних європейських і українських сортів, але тільки після того, як ознайомилися з результатами роботи європейських фермерів.

Підприємство укомплектовано всією необхідною технікою і обладнанням для вирощування інтенсивного саду, відтворення саджанців в розсаднику і вирощування трюфеля. Крім того, нами побудовані складські приміщення, приміщення для персоналу, будівля сушарки та ферментного цеху, приміщення для зберігання сільгосптехніки, інвентарю та обладнання, проведені всі необхідні комунікації і електрику.
Ми використовуємо ефективний спосіб поливу – краплинне зрошення, а також маємо унікальні розробки по мульчування фундука та горіха, які плануємо запатентувати.

Преимущества нашей компании

  • Професійний підхід до роботи кожного члена нашого колективу
  • Принцип органічного землеробства під наглядом представника Європейського союзу з метою отримати сертифікат виробника органічної продукції
  • Прозорий бухгалтерський і складський облік
  • Унікальний спосіб боротьби з бур’янами – вирощування овець
  • Структура компанії буде побудована за принципом вертикально інтегрованого холдингу від поля до полиці супермаркету
  • Ми готові працювати як з роздрібними, так і оптовим покупцем, а також укладати довгострокові договори
  • Ділимося досвідом роботи і показуємо реальний результат
  • Є надійним партнером для ведення бізнесу
  • Економічно вигідне вкладення коштів і гідні умови роботи

На чому ми спеціалізуємося

Выращивание фундука

У Орех Причерноморья можно приобрести саженцы 18 сортов фундука.

Выращивание фундука

У Орех Причерноморья можно приобрести саженцы 2-х сортов грецкого ореха украинской селекции.

Выращивание шиповника

Наш кооператив предоставляет полный цикл сопровождения: от выращивания до сбыта.

Консультация по запуску орехового сада

Орех Причерноморья - это еще и сельскохозяйственная ферма, которая занимается разведением овец.

Екскурсія на Горіх Причорномор'я

Для того, щоб замовити екскурсію на Горіх Причорномор’я, зателефонуйте за номером +38 (093) 546-76-09 і ми домовимося про зручному для Вас часу.

Нужна консультация?

Проконсультируем по всем вопросам

Звоните по телефонам:

+38 (067) 965-65-34
+38 (066) 706-96-91
+38 (048) 738-85-86

Или закажите звонок:


[recaptcha]

×
Закажите звонок
X